10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aarhus. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Aarhus C er to af de nyeste ejerlejligheder, der er kommet til salg, beliggende på Langelinieparken 11, 1 tv, og Helga Pedersens Gade 79, 15 4.
Langelinieparken 11, 1 tv, tilbyder luksuriøs boliglivsstil med 149 kvadratmeter fordelt på 3 rummelige rum. Denne ejerlejlighed er prissat til 13.500.000 DKK.
Den anden lejlighed, på Helga Pedersens Gade 79, 15 4, er en moderne bolig på 105 kvadratmeter med også 3 rum. Med en pris på 7.500.000 DKK, er dette et attraktivt valg.
Grundarealet for Helga Pedersens Gade 79 er 11.227 kvadratmeter og tilbyder en imponerende fælles udendørs plads til sine beboere.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.